Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Senator Begier na prezydenta Białej Podlaskiej?

Utworzony przez sztorm, 10 lutego 2010 r. o 12:16
Bergier? Będzie taka sama sitwa jak u Czapskiego. Wszystkie urzedy w tym mieście trzeba przewietrzyć a najbardziej MOPS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielebny napisał:
Bergier Prezydentem? Niby za co? Czy zrobił coś dla tego miasta poza tym PWSZ?
Pomógł rozłożyc Biawenę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle, ze do tej pory nikt sie tym nie zainteresowal. Media cicho, prokuratura cicho. Tyle, ze to mniejsze zlo w porownaniu do Czapskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość Niedzielny napisał:
Tyle, ze do tej pory nikt sie tym nie zainteresowal. Media cicho, prokuratura cicho. Tyle, ze to mniejsze zlo w porownaniu do Czapskiego.
Cicho, bo Biała to skorumpowane miasto. Elity do wymiany po wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy uważacie że PWSZ jest źle zarządzana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogloszenia-biala.pl napisał:
Czy uważacie że PWSZ jest źle zarządzana?
Nie no dobrze , robi się drugi AWF bo były rektor jest od piłki kopanej , kadra jest wynagradzana super czyli o ile wiem są na etatach instruktorów z pensją ok.1600 zł na rękę za chyba 460 godzin. Tnie się wszystkie wydatki jakie tylko można. No jest super jeśli jeszcze dostaje się kasę na to wszystko z ministerstwa. Kurczę sztuka to jest mieć dobrą kadrę a nie znajomych - znajomych oraz mieć świetnych studentów a nie miernoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie no dobrze , robi się drugi AWF bo były rektor jest od piłki kopanej , kadra jest wynagradzana super czyli o ile wiem są na etatach instruktorów z pensją ok.1600 zł na rękę za chyba 460 godzin. Tnie się wszystkie wydatki jakie tylko można. No jest super jeśli jeszcze dostaje się kasę na to wszystko z ministerstwa. Kurczę sztuka to jest mieć dobrą kadrę a nie znajomych - znajomych oraz mieć świetnych studentów a nie miernoty.
Ciekawe czy mają wolne etaty, mnie tam bez różnicy biorę każdy przedmiot z wyjątkiem matematyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MI TO SIE CHCE SMIAC Z TEGO BERGIERA! POL BIALEJ SIE Z NIEGO NABIJA PRZEZ TO ZE JEGO ZAUFANY CZLOWIEK ZOSTAL DYREKTOREM GABINETU PREZYDENTA MIASTA! HAHAHAHAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obojetne kto aby nie Czapa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasssia napisał:
obojetne kto aby nie Czapa!!!
nie znasz Józka !!! i na dodatek z PO, szkoły zaPOminania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to trzeba trochę uaktualnić "ludowe mądrości". za komuny popularne było powiedzenie "zamienię wykształcenie na radzyńskie pochodzenie". teraz będzie jakoś tak: "zamienię bialskie pochodzenie na awuefu wykształcenie". pozdro dla myślących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rabarbar napisał:
no to trzeba trochę uaktualnić "ludowe mądrości". za komuny popularne było powiedzenie "zamienię wykształcenie na radzyńskie pochodzenie". teraz będzie jakoś tak: "zamienię bialskie pochodzenie na awuefu wykształcenie". pozdro dla myślących
Rabarbar zauważ że AWF był zawsze kluczem do kariery w Białej , obecnie tym kluczem jest PSW. Ci którzy studiowali w innych miastach niech szukają pracy w Warszawie,Lublinie, Krakowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale jeżeli PWSZ rządzi dobrze to jest szansa że miastem też będzie dobrze rządził, a tym urzędasom w urzędzie przydało by się popracować więcej niż 160 godzin miesięcznie. Może wreszcie zrozumieją że oni są dla ludzi a nie ludzie dla nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie no dobrze , robi się drugi AWF bo były rektor jest od piłki kopanej , kadra jest wynagradzana super czyli o ile wiem są na etatach instruktorów z pensją ok.1600 zł na rękę za chyba 460 godzin. Tnie się wszystkie wydatki jakie tylko można. No jest super jeśli jeszcze dostaje się kasę na to wszystko z ministerstwa. Kurczę sztuka to jest mieć dobrą kadrę a nie znajomych - znajomych oraz mieć świetnych studentów a nie miernoty.
A czy to źle że tnie się koszty? ważne rzeby osiągnąć korzyści przy minimalnych kosztach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
Rabarbar zauważ że AWF był zawsze kluczem do kariery w Białej , obecnie tym kluczem jest PSW. Ci którzy studiowali w innych miastach niech szukają pracy w Warszawie,Lublinie, Krakowie.
Pawlak, to jest jakas paranoja, że ludzie od fikołków rządza w całym praktycznie regionie. toż to już jakas mafia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rabarbar napisał:
Pawlak, to jest jakas paranoja, że ludzie od fikołków rządza w całym praktycznie regionie. toż to już jakas mafia...
Najwidoczniej wystarcza odpowiednio wykonywać skłony i będziesz zauważony. Powinni im rozszerzyć program o jakiś menedżeryzm skoro to taka kuźnia kadr żeby podstawy mieli. Co do PSW ja myślę że to najpierw jest praca, posadka , a potem syna czy córkę się wysyła żeby coś skończył , coś co nie nadwyręży intelektualnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
Najwidoczniej wystarcza odpowiednio wykonywać skłony i będziesz zauważony. Powinni im rozszerzyć program o jakiś menedżeryzm skoro to taka kuźnia kadr żeby podstawy mieli. Co do PSW ja myślę że to najpierw jest praca, posadka , a potem syna czy córkę się wysyła żeby coś skończył , coś co nie nadwyręży intelektualnie.
Z drugiej strony Czapski po SGPIS (obecnie SGH) i co po zbilansowaniu mu wyszło, bagatelka, 100 mln. na minusie. No nie ma mocnych , same słabe w rachunkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rabarbar napisał:
Pawlak, to jest jakas paranoja, że ludzie od fikołków rządza w całym praktycznie regionie. toż to już jakas mafia...
Mam propozycje Rabarbara trzeba wysłać na AWF bo widzę, że biedak nie radzi sobie w życiu. Może przyjmą go na studia eksternistyczne to przez rok zrobi magistra i do zarządzania dużą firmą. Czapa po SGPiSie na ma głowy do prowadzenia miasta. Kosik bedacy w towarzystwie AWF przedmiotem drwin zostawił miasto z gotówką w kasie. Czapa wyczyścił dyrektorów po AWF i co lepiej? / zostawił tylko dwóch robiących...Coś panowie wasza teoria nie trzyma się kupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bergier, Kosik, Broniewicz, Wilczewski i wielu innych... specjaliści od fikołków rządzą miastem!!! Co z tego że Czapa kończył SGH? Uczono go zarządzania firmą w czasach komuny. Tyle, że on rządzenie miastem nadal traktuje w takich kategoriach. socjalizm w najgorszym wydaniu, prywata i kolesiostwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej Czapski musi odejść!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...